Scroll to top

Vhodný pre novostavby ako aj rekonštrukcie či úplne hotové priestory bez nutnosti akýchkoľvek
stavebých zásahov

Čo ponúkame

Inštalujeme alarmy od spoločnosti JABLOTRON.

Alarm Jablotron 100 predstavuje jednoduché ovládanie pomocou jedného tlačidla. Poskytuje okamžitý prehľad o stave jednotlivých sekcií, či zariadení. Jeden systém možno rozdeliť až na 15 samostatných priestorov s možnosťou plášťovej ochrany tak, aby ste sa mohli v objekte pohybovať, zatiaľ čo vaše okná a dvere sú chránené.

Naše služby

Spoľahlivosť a diskrétnosť je pre nás prvoradá.

Pred inštaláciou kvalitného alarmu je potrebné vidieť priestory, ktoré majú byť alarmom chránené. Len tak je možné zabezpečiť, že alarm bude nainštalovaný správne a bude spoľahlivo fungovať. Preto urobíme u Vás zdarma obhliadku, a na základe vašej predstavy a naších skúseností vám vypracujeme projektovú dokumentáciu. Obhliadku a projektovú dokumentáciu poskytujeme zdarma.

Certifikácia a záruky

Vlastníme certifikát o preškolení výrobcom alarmu
a sme držiteľom technickej licencie

Certifikáty, ktorých sme držiteľom, sú zárukou toho, že sme autorizovaná spoločnosť na montáž zabezpečovacích systémov. Len inštalácie vykonané spoločnosťou s platnou technickou licenciou sú uznávané poisťovňami v prípade poistných udalostí. Na komponenty alarmu je poskytovaná záruka 5 až 7 rokov.

Výhody

Jednoduché a prehľadné ovládanie
Záruka 7 rokov na komponenty
Až 15 nezávislých zón
Ovládanie spotrebičov a kúrenia
Volania či SMS na mobil
PCO hlásenia
Tiesňové hlásenia
Záplavové a požiarne hlásenia

Alarm JABLOTRON 100+

Alarm JABLOTRON 100+ s prevratným systémom ovládania je komplexné riešenie určené nielen na ochranu majetku a osôb pred vlámaním a požiarom, ale integruje v jednom jadre aj funkcie inteligentného riešenia domu. Alarm umožňuje variabilne využiť zbernicové a bezdrôtové systémové prvky. Pružne sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností a zároveň zostáva veľmi jednoducho a zrozumiteľne ovládateľný.

Spoľahlivosť

Záložný akumulátor
Kódovaná komunikácia periférií

Inštalácia

Možnosť kedykoľvek rozšíriť o ďalšie periférie, drôtové aj bezdrôtové
Možnosť „Upgradu“ Vášho aktuálneho alarmu

Záruka

5 rokov na komponenty alarmu
7 rokov pri použití bezpečnostnej SIM JABLOTRON

Certifikácia

Alarm JABLOTRON 100+ je certifikovaný podľa normy
EN 50131-1 do stupňa zabezpečenia č. 2

1. Vlastnosti systému – Systém môže ovládať až 300 užívateľov. Na ovládanie sú k dispozícií zbernicové aj plne bezdrôtové verzie prístupových modulov. Všetky sú vybavené RFID čítačkou a podľa modelu tiež klávesnicou alebo aj displejom. K modulom sa pripájajú ovládacie segmenty, ktoré jednoduchou logikou semaforu umožňujú ľahké ovládanie ochrany v sekciách, ovládanie programovateľných výstupov a aktiváciu tiesňových volaní. Vďaka tomu, že segmenty zároveň zelenou a červenou signálkou zobrazujú stav jednotlivých sekcií a výstupov, je JABLOTRON 100 unikátne prehľadný pre každého užívateľa. Systém sa ovláda stlačením príslušného tlačidla na segmente a overením zadaného kódu alebo priloženej RFID karty alebo čipu. Alternatívou je ovládanie diaľkovými ovládačmi s identickou funkcionalitou, ako majú segmenty.

2. Ochrana sa zapína pomocou: – Mobilného telefónu na diaľku (ak zabudnete zapnúť ochranu, alebo sa len chcete presvedčiť, že je ochrana naozaj zapnutá), z internetu pomocou Webovej samoobsluhy JABLOTRON (šifrovaný prístup s najvyššou bezpečnosťou), alebo revolučného riešenia ovládacieho modulu – jednoduchý výber príslušnej voľby a priložením ovládacieho RFID čipu

3. Pri poplachu alarm: – Zavolá na Váš mobilný telefón a pošle Vám informačnú SMS, prípadne môže privolať zásahovú jednotku Pultu Centrálnej Ochrany (viac na www.jablotron.sk). Omylom vyvolaný poplach je možné zrušiť zadaním platného kódu. Prípadne len odošle foto, v závislosti od nastavenia.

4. Okrem signalizácie taktiež umožňuje: – Na diaľku sledovať, kto a kedy zapol ochranu (aj zasielaním SMS), alebo napríklad aj reportovať výpadok elektrickej siete dlhší ako pol hodiny (pokiaľ chcete predísť nebezpečiu rozmrazenia mrazničky a pod.), indikovať všetky dôležité stavy systému (ochrana jednotlivých sekcií, otvorené garážové dvere, aktívny PG výstup a pod.)

Ďalšie informácie

Zdroj použitých informácií o produkte JABLOTRON 100+ : www.jablotron.sk.
Pre akékoľvek ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať, prípadne navštívte stránky výrobcu www.jablotron.sk

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.